• Неодамнешно
Микро-Јамка Брајлон Традиционален Килим Од Цветна Волна, Сина Слонова Коска, 9' 12'
zoom_in

Микро-Јамка Брајлон Традиционален Килим Од Цветна Волна, Сина Слонова Коска, 9' 12'

DEN 551.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

Избор на купувачи..