• Неодамнешно
Викерман 6.5 '53 Лангхорн Смрека ЕЗ Приклучок Вештачки елка, Топла Бела Дура Осветлена LED Светла
zoom_in

Викерман 6.5 '53 Лангхорн Смрека ЕЗ Приклучок Вештачки елка, Топла Бела Дура Осветлена LED Светла

DEN 7268.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Викерман 6.5 'x 53" Langhorne Смрека EZ Приклучок Вештачки Елка кој 700 Топла Бела dura-lit® led Светла, и 1347 Pe/Пвц Совети. Ова неверојатно дрво доаѓа претходно осветлено со Инстант Светла За Поврзување На Дура, врвовите се направени од мешавина од ЈП и ПВЦ на метални гранки со шарки, Удобен Прекинувач За Вклучување/Исклучување И Вклучен Е Држач За Метално Дрво. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Користи Енергетски Ефикасна, Издржлива ЛЕР Технологија. Карактеристики Метални Гранки Со Шарки, Удобен Прекинувач За Вклучување/Исклучување И Вклучен Е Држач За Метално Дрво.

Избор на купувачи..