• Неодамнешно
ТЕХНОЛОГИЈА-31001
zoom_in

ТЕХНОЛОГИЈА-31001

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ПРИМЕРА ТРИО ПЕЧАТАЧ. Карактеристики : Печатењето во движење штотуку стана практично!. Книгата со големина од 2,6 килограми. Примера Трио е најмалиот и најлесниот копир и скенер за печатач се-во-едно во светот. Користете го на патот-без разлика дали сте деловен патник служба техничар агент за осигурување или повеќе-или во тесни простори како студентски соби домашни канцеларии мали апартмани и шалтери за малопродажба. Доволно мал за да се вклопи во ранец или чанта.

Избор на купувачи..