• Неодамнешно
Кингстон Месинг ФБ7615КЛ во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза
zoom_in

Кингстон Месинг ФБ7615КЛ во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 2946.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Славината За бања Со витешки 4-инчни центри со скокачки прозорци за малопродажба и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна бронзена завршница со масло, гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста Месинг Конструкција. Издржлив Кертриџ Без Миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 60 ПСИ. Палубата Монтирање 4 " Центарсет 3-Дупка Инсталација. Вклучува Појавување Заврши Скокачки Мозоци. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 4" Излив Дофат. 4" Расчистување На Изливот. 5-1/4" Висина На Изливот. Рачките На рачката Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија.

Избор на купувачи..