• Неодамнешно
Оијуз Женски Врвови Лента Тркалезен Врат Капка Кошули За Рамо Пуловери Со Долги Ракави Дуксер
zoom_in

Оијуз Женски Врвови Лента Тркалезен Врат Капка Кошули За Рамо Пуловери Со Долги Ракави Дуксер

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Неговата ласкава силуета обезбедува да изгледате најдобро без оглед на поставката. Одлично е да се совпадне со сите видови дно како што се шорцеви, здолништа, панталони, нозе, фармерки за стилски изглед. Материјал : оваа блуза користи лесен и дише полиестер, прави да се чувствувате одлично на допир, удобно за носење. Пар Со : овие врвови за жени летото може да биде облечено нагоре или надолу во зависност од вашето расположение.

Избор на купувачи..