• Неодамнешно
Четири Сезони Двојна Радијатор И Кондензатор Вентилатор Собранието П Н: Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ, 1999-ОЛДСМОБИЛ АЛЕРО
zoom_in

Четири Сезони Двојна Радијатор И Кондензатор Вентилатор Собранието П Н: Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ, 1999-ОЛДСМОБИЛ

DEN 2487.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Четири Сезони Двојна Радијатор И Кондензатор Вентилатор Собранието P/N : 75236 Радијатор / Кондензатор Вентилатор Мотор Собранието. Нашите производи се дизајнирани и тестирани за да обезбедат долгогодишно работење без проблеми. Поддржано од повеќе од 50 години искуство со мобилен а/ц, поправете го еднаш и поправете го правилно Со Четири Сезони. Мотори изградени и тестирани на ое спецификации. Инсталација надвор од кутијата. Ое одговара и дизајн. Дополнителни Карактеристики Материјал : Пластика / Метал. Одговара Изберете : 1997-2003 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1999-2004 ОЛДСМОБИЛ АЛЕРО 1997-1999 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС 1997 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..