• Неодамнешно
Мајмун Алатка Група Тој Малку Метрички Приклучоци, 3 8 Д-Р, Отворање, E
zoom_in

Мајмун Алатка Група Тој Малку Метрички Приклучоци, 3 8 Д-Р, Отворање, E

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хексадецимални Бит Метрички Приклучоци, 3/8 во Д-р, 7 мм Отворање Полумесечина Хексадецимални Бит Метрички Приклучоци Апликации : Големина На Индустриски Врв [Ном] : 7 мм јазик : Англиски Тип : Големина На Хексдрајв [Ном] : 3/8 in Wt. : 0.11 lb Socket Должина : 1.9 in Bit Должина : 1.35 in Tip Ширина [Nom] : 0.25 in Finish : Никел Chromedrive Тип : Хексопенинг Големина [Nom] : 7 mm Material : Легура Челик Ширина [Nom] : 0.7 inmerctype : Socket Overall Должина [Nom] : 1.9 in Width [Nom] : 0.7 во крестолој® легиран челик за Цврстина и издржливост. Никел хромиран за долготрајна завршница. Лесно брише.

Избор на купувачи..