• Неодамнешно
Бурко Страна Поглед Огледало Замена Стакло Со Мотор Монтирање Плоча-Јасно Стакло-2734HSRSG
zoom_in

Бурко Страна Поглед Огледало Замена Стакло Со Мотор Монтирање Плоча-Јасно Стакло-2734HSRSG

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Разменете го вашето скршено странично огледало со Стаклото за Замена на Бурко што лесно се инсталира Со Плоча за Монтирање На Моторот. Како што имплицира името, го вклучува претходно нанесениот држач за мотор, кој се прицврстува директно на главата на огледалото. Произведено со користење на хромирано огледало од прва површина, дизајнирано да го намали отсјајот за време на ноќното возење. Идеална замена за ситуации кога задната плоча недостасува или е скршена. Може да се пофали со дизајн без обрач и мазен раб за безбедно ракување. Точно вклопување гарантирано од производителот. Достапно за најпопуларните возила на патот денес. Замена стакло не автоматски затемнување. Направено гордо во САД. Вашиот Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло Со Мотор Монтирање Плоча е поддржан од страна на 30-ден гаранција Вклучува претходно применета грејач. Вклучува икона за сигнал. Големина : 6-7/16 " х 10". 10-5/8" Дијагонала. Не вклучува функционалност за автоматско затемнување. Вклучува LED модул Кога потпорната плоча или страничното огледало или ќе се скршат или исчезнат, вие не. Обликот, функционалностите и големината мора да бидат потврдени пред да го изберете вашето специфично стакло за огледало. Вратете Го Вашето Возило-Стакло За Замена На Страничниот Преглед На Бурко Со Плоча За Монтирање На Моторот Многу производи бараат опрема специфична за возилото.

Избор на купувачи..