• Неодамнешно
Проток мајстор Мб Директно Цевка 2. во. О.д. во. Должина - Нерѓосувачки Челик
zoom_in

Проток мајстор Мб Директно Цевка 2. во. О.д. во. Должина - Нерѓосувачки Челик

DEN 2368.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Директно Цевка 2.50 во. О. д. 48 во. Должина - Нерѓосувачки Челик;издувните додатоци На Проток сега вклучуваат целосна линија на свиоци на мандрели, достапни во дијаметри на цевки од 2.00 инчи. до 3.00 во. Овие свиоци од нерѓосувачки челик се достапни во различни радиуси, како и агли од 45 до 180 степени за да овозможат 100% прилагодено производство на издувни гасови.; Универзална Апликација. 409-ТИТЕ Нерѓосувачки Челик. 16 Мерач Цевки. Копач Свиткана.

Избор на купувачи..