• Неодамнешно
Стазон Растворувач Мастило Полнење .5оз-Бело
zoom_in

Стазон Растворувач Мастило Полнење .5оз-Бело

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цукинеко-Стаз-На Полнење Мастило. Стаз-Он Е Мастило Базирано На Растворувач Дизајнирано За Украсување На Непорозни Површини Како Што Се Стакло, Метал, Пластика За Собирање, Целофан, Алуминиумска Фолија, Кожа И Акрилик. Ќе Постигнете Прекрасен Изглед На Витраж Поради Транспарентната Природа На Мастилото. Благ Мирис И Безбеден За Употреба. Без Киселина И Растворлив Во Вода За Лесно Чистење. Наполнете Ја Подлогата За Мастило Или Користете Ја Директно Од Шишето. Шишето Содржи 0,5 Мл/14,78 Мл. Увезени. Сосема Ново. 712353161108. Замислете. СЗР-110.

Избор на купувачи..