• Неодамнешно
Автопарт Меѓународен Епа Стандард Оптоварување Директно Вклопуваат Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2007-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2007-ШЕВРОЛЕТ ТАХО
zoom_in

Автопарт Меѓународен Епа Стандард Оптоварување Директно Вклопуваат Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2007-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО,

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Катко Стандард Одделение Директно Одговара Каталитички Конвертор-ЕПА Федерален Во согласност ЕПА Федерален Усогласеност - Не Е Легално За продажба или употреба во Калифорнија. Правни во Њујорк И Мејн НА ЕПА само Федерални Емисија Опремени Возила. CATCOA® прерасна во светски извор за технолошки напредни катализатори, производство на напредни резервни и оем решенија за контрола на емисиите. ОД истражување до дизајн, CATCOA® обезбедува користење на најдобрите производствени практики и иновативни технологии, обезбедувајќи решенија за задоволување на потребите на клиентите за индустриски и автомобилски компоненти за контрола на емисиите. Искуството И личниот пристап НА КАТКО кон услугата за клиенти ги натера да станат главен снабдувач на каталитички конвертори во автомобилскиот резервен пазар, ОЕМ и индустриските пазари ширум светот. CATCOA® се гордее со водењето на индустријата во развој на нови производи, ефикасни производствени процеси, квалитетни производи и навремена испорака. ОД дизајн, тестирање, формулирање на катализатор, до формирање метал, заварување и финално склопување, КАТКО ги поставува индустриските стандардни Карактеристики и Придобивки : Стандардна Должност, Тешка Должност, Супер Должност. Најсеопфатна покриеност на индустријата. 409 нерѓосувачки челик школка и вратот изградба за подолг живот. Многу конвертори со директно вклопување имаат воздушни цевки во стилот НА ОЕМ. ОБДИИ покриеност. Консолидирани единици достапни за подобро управување со залихите. Вклучен хардвер (каде што е потребно). Обезбедува полесни инсталации. Произведени од висококвалитетни материјали. Дизајнот ги исполнува барањата ЗА емисија НА ЕПА и ЈАГЛЕХИДРАТИ како каталогизирани. 5-година/50,000 милја гаранција за телото на конверторот. КАТКО Каталитички Конвертори Епа Стандард Оптоварување Директно Одговара Каталитички Конвертор.

Избор на купувачи..