• Неодамнешно
Слики Графички Отпечатоци Апстрактни Врамени Уметнички Отпечатоци
zoom_in

Слики Графички Отпечатоци Апстрактни Врамени Уметнички Отпечатоци

DEN 959.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Секој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно парче декор да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведено во Мексико користејќи висококвалитетни материјали ова уметничко дело во рамка има живописни бои кои ќе помогнат да се создаде совршена средина околу вас. Вкупни димензии : 17.5 W x 1.75 D x 21.75 H во. Стакло димензии : 16w x 20h во. Црна Пластична рамка. За внатрешна употреба. Пристигнува подготвен да висат со прикачен хардвер.

Избор на купувачи..