• Неодамнешно
Ломубуе Парови 3Д Лажни Трепки Меки Удобни За Носење Имитација Визон Градиент Боја Убавина Лажни Трепки За Изведба
zoom_in

Ломубуе Парови 3Д Лажни Трепки Меки Удобни За Носење Имитација Визон Градиент Боја Убавина Лажни Трепки За Изведба

DEN 121.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : ќе изгледате заводливо и како кукла со носење на овие лажни трепки. Тие можат повторно да се користат, што е достојно. Дизајнирани со едноставни, лажните трепки имаат карактеристики за лесно нанесување и лесно отстранување. Тие можат беспрекорно да се вклопат со вашите природни трепки.Она што овој производ може да ви го понуди е тоа што се одликува со пренослив поради неговата компактна големина и лесното тело. Трендовските лажни трепки имаат 3д ефект, кадрави, лесни за носење и меки, што е совршено за носење на жените. Таа е изградена од имитација минк материјал.Должината на производот е 9,8 см, а ширината е 8,8 см. Таа е погодна за убавина, шминка, девојка, итн.Име на ставка : Лажни Трепкиматеријал : Имитација На Визонкарактеристики : Шармантна, Универзална, Едноставна Операцијаголемина Детали : 9,8 см х 8,8 см/3,86 "х 3,46" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 5 Пара Лажни Трепки ќе изгледате заводливо и како кукла со носење на овие лажни трепки. Тие можат повторно да се користат, што е достојно. Дизајнирани со едноставни, лажните трепки имаат карактеристики за лесно нанесување и лесно отстранување. Тие можат беспрекорно да се вклопат со вашите природни трепки. Она што овој производ може да ви го понуди е тоа што се одликува со пренослив поради неговата компактна големина и лесното тело. Трендовските лажни трепки имаат 3д ефект, кадрави, лесни за носење и меки, што е совршено за носење на жените. Таа е изградена од имитација минк материјал. Должината на производот е 9,8 см, а ширината е 8,8 см. Таа е погодна за убавина, шминка, девојка, итн.

Избор на купувачи..