• Неодамнешно
Систем За Преодна Точка Брз Етернет Конвертор На Медиуми Од Класа Б-конвертор на медиуми со влакна-Брз Етернет
zoom_in

Систем За Преодна Точка Брз Етернет Конвертор На Медиуми Од Класа Б-конвертор на медиуми со влакна-Брз Етернет

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Конвертор на влакна медиуми-Брз Етернет-100база-FX 100 Base-TX-RJ-45 / lc единечен режим-до 12,4 милји - 1310 nm Систем За Транзиција Систем Брз Етернет Класа Б Медиумски Конвертор-конвертор на медиуми со влакна-Брз Етернет.

Избор на купувачи..