• Неодамнешно
Гамакацу Перде Снел Со Глоубед Кука
zoom_in

Гамакацу Перде Снел Со Глоубед Кука

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Перде снел на гамакацу со мешавини на сјајни мушки сите врвни компоненти што риболовците на пердуви ги очекуваа од истакнатиот светски производител на куки. Овој популарен снел започнува со премиум 8 фунти тест монофиламент врзан За лепливата Остра Октопод Кука на Гамакацу на лидер од 7'.Спецификации : - Тип Ох Кука : Снел-Големина : 6 - Тежина : 8 Фунти Линија-Боја : Шартреус-Количина По Пакет : 5 Гамакацу Перде Снел со Кука За Глоуббид.

Избор на купувачи..