• Неодамнешно
ЕВ Од Елен Деџенерис Шерпа Со Качулка Руно Бомбардер женски
zoom_in

ЕВ Од Елен Деџенерис Шерпа Со Качулка Руно Бомбардер женски

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете топли кога температурите паѓаат Со Овој Бомбардер Од Руно СО Качулка Елен Деџенерис шерпа ОД ЕВ1. Направен е од ткаенина Од Шерпа со постава од дрес за супериорна удобност и има странични џебови за додатоци и најважни работи. Пред затворање предвремени. Исклучете ја одвојливата хауба од руно со облога од дрес. Руно срце апликација напред. Мулти лента ребро плете детали на манжетната и полите. Шерпа ткаенина. 100% полиестер. Свртете ја облеката внатре кон надвор, измијте ја машината ладно со слични бои, нежен циклус, не избелувајте, исушете го ниско, отстранете го навремено, топло железо доколку е потребно, не пеглајте на декорација. Произведено Во Кина.

Избор на купувачи..