• Неодамнешно
Раселин 957БС-ХАЛО 17 Леано Алуминиумско Тркало, ХАЛО САТЕН ЦРН В СРЕБРЕН ПРСТЕН 17Х
zoom_in

Раселин 957БС-ХАЛО 17 Леано Алуминиумско Тркало, ХАЛО САТЕН ЦРН В СРЕБРЕН ПРСТЕН 17Х

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

ХАЛО САТЕН ЦРНА W/ СРЕБРЕН ПРСТЕН 17 X8, 5 5 X150 0mm Раселин 957 BS-ХАЛО 17" Леано Алуминиумско Тркало, ХАЛО САТЕН ЦРН W/ СРЕБРЕН ПРСТЕН 17 X8, 5 5 X150 0mm. Агресивниот митинг инспирираше повеќекратен насочен дизајн со внатрешно ребро за дополнителен стил и сила. Супер чиста функција за надворешна мушка. Затемнето прилепување во капачето со расфрлано лого на Раселин (8 навртки доаѓа со Затемнето притискање преку капачето).

Избор на купувачи..