• Неодамнешно
Долче Снешко Кадифен Интерактивен Плишан Шетач За Животни Кадифен Играчка
zoom_in

Долче Снешко Кадифен Интерактивен Плишан Шетач За Животни Кадифен Играчка

DEN 167.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со кадифен часовник Долче Снешко додека вашето дете учи и развива вештини за умешност и координација рака-око. Гледајте ја возбудата на лицето на вашите бебиња додека го откриваат огледалото на дното. Играјте со забите и слушнете го ѕвончето во снешко?стомакот.Долче се залага За Развивање, Набудување, Учење, Создавање, Едукација. Дозволете вашето бебе ДА ГИ РАЗВИЕ своите сетилни вештини со широк спектар на висококвалитетни текстурирани ткаенини. Вашето малечко ќе сака да ГИ НАБУДУВА забавните шарени ткаенини и ДА НАУЧИ да ја разбира причината и последицата преку многуте интересни активности во нашите играчки. СОЗДАДЕТЕ забава, учење и играње улоги со вашиот омилен пријател Долче. Нека убавите, интересни и богати со активности долче играчки СЕ ЕДУЦИРААТ преку игра. 6.69?Х х 5.5?Л х 3.25?В Возраст 0м+. Огледало На Дното Брчки на носот, меки текстурирани ткаенини. Долче Заби Штракаат во стомакот.

Избор на купувачи..