• Неодамнешно
Под Оклоп МАШКИ И ГОЛЕМИ МАЖИ УА Исчезне Ткаени 8 Шорцеви, Големини ДО 2XL
zoom_in

Под Оклоп МАШКИ И ГОЛЕМИ МАЖИ УА Исчезне Ткаени 8 Шорцеви, Големини ДО 2XL

DEN 284.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени сте да ја погодите салата? Овие ПОД ОКЛОП МАШКИ УА Исчезнуваат Ткаени Шорцеви се изработени со лесна, 4-насочна ткаенина што се движи со вас. Со дизајн што ја отстранува влагата, овие машки активни шорцеви помагаат да бидете ладни и суви за следното трчање или збир на повторувања со мрежест панел за дополнителна вентилација и дишење. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Пораст И Инсем : Среден пораст; 8" инсем. Затворање : стил На повлекување со еластичен струк за дополнителна удобност. Џебови : 2 рачни џебови. Карактеристики : фитил За влага што помага да се одржува ладно и суво; мрежести панели за вентилација; лесен; без лагер. МАШКИТЕ УА Исчезнуваат Ткаени Шорцеви Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

Избор на купувачи..