• Неодамнешно
Сонце Нула Морнар Внатрешна Надворешна Просторија За Заштита ОД УВ Зраци Панел За Завеси За Затемнување, 54 x84
zoom_in

Сонце Нула Морнар Внатрешна Надворешна Просторија За Заштита ОД УВ Зраци Панел За Завеси За Затемнување, 54 x84

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зголемете го вашиот надворешен или внатрешен простор со Панелот За Завеси За Сонце Нула Морнар. Ткаени со издржлива отпорна на дамки, отпорна на вода, отпорна на избледување и лесна ткаенина што блокира светлина, нудејќи upf 50+ ув заштита, овие завеси се совршено решение за додавање приватност и заштита на вашата палуба, двор, трем или надворешен простор од елементите. Совршено за перголи и Летниковци, Сонцето Нула {Наслов} е опремено со шипки отпорни на ' рѓа што овозможуваат лесно закачување на стандардна шипка за завеси со дијаметар до 1,5 инчи. Продадени како индивидуални панели со димензии 54" ширина за 84 " должина. Внимателно измерете пред да ја изберете саканата големина и количина. Машинско перење ладно на нежен циклус. Користете белило без хлор кога е потребно. Исушете ја на тивок оган. Издржлива издржлива внатрешна/надворешна ткаенина отпорна на избледување. Нуди лесно блокирање СО UPF 50+ Ув Заштита. Дамка и отпорен на вода лесен материјал.

Избор на купувачи..