• Неодамнешно
Делта Класичен Нерѓосувачки Челик Една Рачка Тоалетна Славина во
zoom_in

Делта Класичен Нерѓосувачки Челик Една Рачка Тоалетна Славина во

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичната славина за бања со низок лак со 4 инчи со една рачка во хром го издржува тестот на времето во која било поставка. Оваа славина има традиционален стил кој сигурно ќе го надополни речиси секој декор во бањата. Изливот има висина од 1-3/4 инчи за лесен пристап до вода. Делта 520-ППУ-ДСТ. Класична Колекција. ТОА Е АДА во согласност.

Избор на купувачи..