• Неодамнешно
Регулатор На Прозорецот
zoom_in

Регулатор На Прозорецот

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точното вклопување, функцијата и перформансите на регулаторот на прозорецот на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Колорадо : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 Гмц Кањонот : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 Исузу и-280 : 2006 Исузу и-290 : 2007, 2008 Исузу и-350 : 2006 Исузу и-370 : 2007, 2008 Дорман 749-260 Рачен Прозорец Регулатор Одговара Изберете : 2004-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2004-2012 ГМЦ КАЊОН 2007-2008 исузу и-290 2006 исузу и-280 2006 Исузу и-350 2007-2008 исузу и-370 и повеќе - додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Избор на купувачи..