• Неодамнешно
Ѓубриња Жаба Трофеј Серија
zoom_in

Ѓубриња Жаба Трофеј Серија

DEN 1919.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мал, тенок профил ја крие својата вистинска тежина од 5/16 лесно лиење. Неговата тајна е голема Кука За Сопственик 4/0 и целосно тркалезно силиконско здолниште. За поголема моќ на фаќање, куките се возат високо на овој попер, спречувајќи преклопување или вишок гума што ви пречи. 5/8 Мл Лубеница Црвена.

Избор на купувачи..