• Неодамнешно
Редење Изрази Стерлинг Сребрена Лирика Бакнеж Ова Прстен
zoom_in

Редење Изрази Стерлинг Сребрена Лирика Бакнеж Ова Прстен

DEN 574.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од збирката Изрази Што Се Редат, ова е лирски прстен. Изработен е од сребро и има родиум. Лирската прикажана е "Бакни го ова" заедно со некои ѕвездени симболи во црн емајл. Ова забавно парче од 3,5 мм сигурно ќе биде вашиот нов омилен прстен. Достапно во големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 3,09 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Лирски Бакнеж Овој Реден Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Ширина На Црна Лента : 3,5 Ммринг Големина : 5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Наредени Изрази Стерлинг Сребрена Лирика" Бакни Го Овој " Прстен : црна емајлирана завршна обработка позлатена за да се спречи оцрнување изработена во Изрази на сребрени стационари достапна во повеќе големини.

Избор на купувачи..