• Неодамнешно
Рингишпил Деца Кларк Срамежлива Зајаче Област Килим, Розова Слонова Коска, 6'7 6'7 Круг
zoom_in

Рингишпил Деца Кларк Срамежлива Зајаче Област Килим, Розова Слонова Коска, 6'7 6'7 Круг

DEN 2096.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

Избор на купувачи..