• Неодамнешно
Брустер Казуми Таупе Бамбус Текстура Позадина
zoom_in

Брустер Казуми Таупе Бамбус Текстура Позадина

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа уникатна бамбус текстура позадина прави изјава на ѕидот. Позадина со ефект на гипс и апстрактни мрежни линии додаваат димензија на овој дизајн на лисја. Акцентите на костен додаваат варијација на бојата на овој топол принт. Однапред залепен цврст лист винил материјал; 21-во повторување, спој на капка; Чистење и лупење; 20,5-во со 33-стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Избор на купувачи..