• Неодамнешно
Чатам Истон Цик-Цак Ленти Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 5' 5 ' Плоштад
zoom_in

Чатам Истон Цик-Цак Ленти Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 5' 5 ' Плоштад

DEN 551.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Избор на купувачи..