• Неодамнешно
- СПЕЦИФИКАЦИИ 24 - ПАНТАЛОНИ; ДАМИ КЛАСИЧЕН П Ц Р С
zoom_in

- СПЕЦИФИКАЦИИ 24 - ПАНТАЛОНИ; ДАМИ КЛАСИЧЕН П Ц Р С

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичната панталона од серијата дами 24-7 е панталон со низок пораст со специјални дами исечени во колковите и бутовите. Има конструкција на појасот на лизгачот за удобност што ја елиминира потребата за собрани еластични или прилагодливи странични јазичиња. Има 2-вертикални скриени џебови со патент вградени во страничниот спој на предниот џеб, екстра длабоки предни џебови, проширливи задни џебови со затворачи за куки и јамки, 2-скриени џебови на бутовите со патент вградени во страничните рабови и 2-џебови со нож/додаток. ТРУ-СПЕЦИФИКАЦИЈА 24-7 ПАНТАЛОНИ; ДАМИ КЛАСИЧЕН 65/35 П/Ц Р/С.

Избор на купувачи..