• Неодамнешно
Мини Лалалопси Кукла-Конфети Карневал Со Мини Миленичиња Мачка, 3 маскарада топката партија тема кукла со розова коса и додатоци во еднократно пакет плејсет, За Воз
zoom_in

Мини Лалалопси Кукла-Конфети Карневал Со Мини Миленичиња Мачка, 3 маскарада топката партија тема кукла со розова коса и додатоци

DEN 239.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Куклите lalaloopsy ® се единствени, а вашата loveубов и креативност помагаат нивниот свет да шие посебен. Симпатична, Шарени, Чуден И Забава, Славење На Креативноста, Уникатност, И Разновидност Симпатична и шарени, lalaloopsy ® нуди чуден свет на пријателство и забава, инспиративна децата да се развие сопствената креативност и имагинација. Саканите кукли се враќаат за да ја сакаат цела нова генерација деца. ПАКУВАЊЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : НОВИОТ пакет е салон за повеќекратна употреба што уникатно ја изразува личноста на секоја кукла. ВКЛУЧЕНО МИЛЕНИЧЕ : Секоја кукла доаѓа Со свое преслатко милениче. Еднократно Куќа Плејсет (Речиси Нула Отпад!) Поврзете Ја куќата На Конфети со други куќи за да создадете Земјиште Lalaloopsy! Иновативно Раскажување Приказни запознајте ги ликовите во Оригиналната Серија На Нетфликс ние Сме ЛАЛАЛОПСИ, и други ТВ серии и филмови лалалопси, достапни за стриминг. Тие ја слават различноста-секој е посебен на свој начин! Личноста На конфети Карневалот Конфети карневал е сошиена од маскирана наметка со топка. СОБЕРИ ГИ сите : Собери ги сите 6 мини lalaloopsy ® 3" кукли плус Слатки Fair Multipack. Шие Магично! Шие Симпатична!™. СИМПАТИЧНА И ШАРЕНА МИНИ КУКЛА : Секоја симпатична и шарена кукла mini lalaloopsy ® 3 " е внимателно изработена со артикулација во главата, рацете и нозете. Куклите mini lalaloopsy ® имаат уникатни личности извлечени од ткаенината што се користи за нивно шиење, и секоја доаѓа со своето милениче. Поврзете салони и куќи за да креирате Lalaloopsy ® Земјиште!.

Избор на купувачи..