• Неодамнешно
Плус Големина Женски Памук Препоните Дише Кожата Тесни Стомакот Кревање Половината Чипка Полите Висок Половината Долна Облека Долна Облека За Девојки 10 Години
zoom_in

Плус Големина Женски Памук Препоните Дише Кожата Тесни Стомакот Кревање Половината Чипка Полите Висок Половината Долна Облека

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Плус големина женски меѓуножје дише, затегната кожа, кревање стомак, половината, чипка полите, долна облека со висок струк. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 28гр. големина На Пакетот : 15х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Половината : 54см/21.26" : 64см/25.20" Должина : 23см/9.06"Големина : Л Половината : 58см/22.83" : 68см/26.77" Должина : 24см/9.45"Големина : XL Половината : 62см/24.41" : 72см/28.35" Должина : 25см/9.84"Големина : xxl Половината : 66cm/25.98" : 76cm/29.92" Должина : 26cm/10.24" Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Не Ви Пречи Пред Да Нарачате, Ви Благодариме!). Пол : Жени. Повод : . Стил : Секојдневен,. Сезона : Лето, Пролет.

Избор на купувачи..