• Неодамнешно
Колекција Корина Мермерна Веганска кожа женско вкрстено тело Од Миа К
zoom_in

Колекција Корина Мермерна Веганска кожа женско вкрстено тело Од Миа К

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мкф Колекција Корина Мермерна Веганска кожа женско вкрстено тело Од Миа К. нашата елегантна Чанта Корина Крстот е изработена од а. висококвалитетна мермерна веганска кожа, и таа е дизајнирана во функционална. силуета. Со затворање на горниот патент, се отвора за обложен ентериер што ќе. лесно држете ги вашите мали работи што ќе ви бидат потребни за тој ден : телефон, паричник,. клучеви и кармин. Внатрешноста има џеб со патент и џеб за лизгање. Надворешноста има џеб со патент напред со два прекрасни акценти. ресни. Крстот Корина е дизајниран со украси со златен тон.Џебови : Внатрешноста има џеб со патент и лизгање. џеб. Надворешноста има еден џеб со патент напред.Мерења : 10 "L x 9.25" H x 0.5 "wadjustable crossbody ремен се протега на 48". ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработена од висококвалитетна мермерна веганска кожа, оваа чанта е дизајнирана да трае. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Торбата Со Вкрстено Тело Корина е дизајнирана во функционална силуета со затворање на горниот патент. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : внатрешноста Е наредена и лесно ќе ги држи вашите мали работи што ќе ви бидат потребни за тој ден. НАДВОРЕШНИ ЏЕБОВИ : надворешноста има џеб со патент напред со две прекрасни реси со акцент. УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Крстот Корина е дизајниран со украси со златен тон за стилски изглед.

Избор на купувачи..