• Неодамнешно
Колекција Нина Лаптоп Случај Од Миа К
zoom_in

Колекција Нина Лаптоп Случај Од Миа К

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако складирањето и организацијата се вашите главни приоритети, ви ја претставуваме Нашата Футрола за Лаптоп Нина. Изработен од висококвалитетна најлонска и мазна веганска кожа, овој случај има многу простор за сите ваши материјали и работи. Повеќе џебови и прегради ви овозможуваат да чувате сѐ на вистинското место. Прилагодлив и отстранлив ремен за вкрстено тело, исто така, ви помага да ја поднесете дополнителната тежина. Пространиот оддел за лаптоп е доволно голем за ракување со лаптоп. Облогата во внатрешниот ракав помага да се намалат ефектите од ударите. Со удобен надворешен џеб за прицврстување, можете да чувате се што ви треба организирано. Куќиштето За лаптоп Нина е одлично за секој што во основа треба да ја донесе својата канцеларија со себе. Џебови : Внатрешноста има џеб со ѕиден патент, два џебови за лизгање и преграда за лаптоп. Надворешни карактеристики еден заден џеб со патент и еден прицврстувачки преден џеб. Мерења : 14.5 W x 12 H x 2.75 D. Пад На Рачката : 4.5 прилагодлив и Отстранлив ремен : 15-28 Mkf Колекција Нина Лаптоп Случај Од Миа К.

Избор на купувачи..