• Неодамнешно
Styleвори Индивидуални Правни Разделувачи Стил, Големина На Буква, Странично Јазиче # Делител - Странично Јазиче - - Сет На Јазичиња-8,5 Ширина На Делител 11 Должина На Де?
zoom_in

Styleвори Индивидуални Правни Разделувачи Стил, Големина На Буква, Странично Јазиче Делител - Странично Јазиче - - Сет На

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еве еден начин да го презентирате вашиот случај на јасен и организиран начин. Користете Ги Овие Individualвори(Р) Индивидуални Правни Разделувачи - Styleвори (Р) Стил за да донесете ред во вашите индексни гаќички, правни експонати, хипотекарни документи и многу повеќе. Секој сет вклучува 25 идентични разделувачи отпечатени со помош на редовен тип Helvetica за да можете да ги изградите специфичните делови што ви се потребни. Залихите од бела хартија со јасен Доказ за Рипување(тм) засилени, двострани јазичиња го олеснуваат организирањето на вашите информации. Обврзувачкиот раб е непропустлив, така што овие разделувачи можат да одговараат практично на секој систем за врзување. Ќе одите на евиденција за уредни и уредни датотеки. Тип На Производ-Делител На Индекс. Индекс Делител Бои-Бела. Таб Материјал-Хартија. Лист Стандард-Правни. Индекс Делител Материјали-Хартија. Форма Количина-25. Индекс Делител Големина-8.5". Индекс Делител Големина-11". Позиција На Јазичето-Страна. Табот Наслови-262. Земја На Потекло - Мексико. Јазичиња По Сет-1. Јазиче Бои-Бело. Обврзувачки Карактеристики На Работ - Непрекинато. Производител-Avвори. Производителот Дел Број-82478. Производителот Веб Адреса-http : // . Зелен Индикатор-Ј.

Избор на купувачи..