• Неодамнешно
Женски Фанатици Брендирани Заглавени Кралски Њујорк Гиганти Вратот И Вратот Лажичка Вратот Маица
zoom_in

Женски Фанатици Брендирани Заглавени Кралски Њујорк Гиганти Вратот И Вратот Лажичка Вратот Маица

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Њујорк Гиганти Вратот И Вратот Маица Од Фанатици Брендирани е одлична обична опција за поддршка на вашиот тим на денот на играта. Потресената печатена графика му дава привлечен гроздобер изглед. Меката ткаенина е одлична за одење на стадионот, закачување на задната врата или гледање на играта На Њујоршките Гиганти од дома. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Капка опашка полите со странични поделби. Увезени. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Памук. Бренд : Фанатици Брендирани. Потресени екран печатени графика.

Избор на купувачи..