• Неодамнешно
Каролини Богатства ЦК7674ДДМ Кинески Чонгкинг Куче Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 21
zoom_in

Каролини Богатства ЦК7674ДДМ Кинески Чонгкинг Куче Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 21

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства ЦК7674ДДМ Кинески Чонгкинг Куче Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Кинески Чонгкинг Куче уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Избор на купувачи..