• Неодамнешно
Менс Клементина Чешла Рингспун Мода Руно Екипажот Вратот Дуксер
zoom_in

Менс Клементина Чешла Рингспун Мода Руно Екипажот Вратот Дуксер

DEN 215.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

7.2 мл., прешкртан 75% чешлан прстенест памук, 25% полиестер; 30 Еднокреветни Сиви е 70% чешлан прстенест памук, 30% полиестеркласичен фит╝ö контраст бел врат лепенка за лента; двоен игла врвен бод на вратот, рамената и појасот2é валани напред рамо1х1 ребро спандекс; Оеко-Текс" Стандард 100 сертифициран менс клементина чешла рингспун мода руно екипажот вратот дуксер.

Избор на купувачи..