• Неодамнешно
ПРАЗНИК РАДОСТ ИЗБРАНИ ДВЕ ПОСТАВЕНИ БОЖИЌНА ЧЕСТИТКА
zoom_in

ПРАЗНИК РАДОСТ ИЗБРАНИ ДВЕ ПОСТАВЕНИ БОЖИЌНА ЧЕСТИТКА

DEN 234.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Испрати две варијанти на уметнички дела СО Ланг Избрани Кутии Божиќ картички. Празничната Радост Избрани Божиќни Честитки во Кутија вклучуваат две варијации на уметничките дела на сузан Вингет за празнични чувства на ленена врежана хартиена залиха. Секој асортиман има свој празничен поздрав внатре. Внатрешен Текст : Картичка 1 : Ви Посакувам утеха, надеж и радост за празниците и секогаш. Картичка 2 : нека радостите и благословите На Сезоната На Празници бидат ваши во текот на целата година.

Избор на купувачи..