• Неодамнешно
Whlbf Попусти Женски Широк Нога Панталони Модата Повик Еднобојна Еластична Лабава Панталони Директно
zoom_in

Whlbf Попусти Женски Широк Нога Панталони Модата Повик Еднобојна Еластична Лабава Панталони Директно

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Почитуван Клиент,. Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата продавница главно продава промотивни серии за женска облека со плус големина. Широк спектар на стилови, прилагодени на тековната сезона;. Добра вредност за парите, за да можете да ја потрошите најниската цена за да ги купите производите што ги сакате;. Модерен и секојдневен,погоден за различни прилики;. Удобно за носење, давајќи ви најдобро корисничко искуство;. Метод на перење : машинско перење или миење раце;. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Стилски и мода ве прават попривлечни. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Специјален дизајн За Печатење/Спојување. Жени плус големина попусти 5 5, женски летни врвови 2023,, Женски Фустан, Женски Панталони.

Избор на купувачи..