• Неодамнешно
Зимски Палта За Жени Плус Големина Клиренс Женска Руно Јакна За Жени Фау Палта Пуловер Качулка Копче Со Качулка Дуксер Џеб За Уши Од Мачки Преголема Облека
zoom_in

Зимски Палта За Жени Плус Големина Клиренс Женска Руно Јакна За Жени Фау Палта Пуловер Качулка Копче Со Качулка Дуксер Џеб За

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Јакна Од Руно За Жени Вештачки Палта Пуловер Качулка Копче Со Качулка Дуксер Џеб За Уши За Мачки Преголема Надворешна Облека Карактеристика : 1. Модни женски врвови. Дизајнот на о-вратот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женски Палто Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 71см/27.95". Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 72см/28.35". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 73см/28.74". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 63cm/24.80" Должина : 75cm/29.53 " жените дозвола под 1 10. Зимски Палта За Жени Плус Големина Дозвола Женско Руно Јакна За Жени Вештачки Палта Пуловер Качулка Копче Со Качулка Дуксер Џеб За Уши Од Мачка Преголема Облека. Женски Долги Ракави Јакна Јакна Топла Продажба Дозвола. Клиренс пионер жените. јакна јакна жени.

Избор на купувачи..