• Неодамнешно
Монтереј Клуб Женска Двојна Ротација Контраст Голф Поло Кошула без Ракави #2271
zoom_in

Монтереј Клуб Женска Двојна Ротација Контраст Голф Поло Кошула без Ракави 2271

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Монтереј Клуб Женска Двојна Ротација Контраст Голф Поло Кошула Без Ракави #2271 Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Дизајн без ракави. Невидлив патент со отворен в-врат и преклопен јака. Дизајн на блок во боја со детали за контраст. Изведба истегнување конструкција за удобност и мобилност. Нашата ткаенина што ја отстранува влагата со Сув Замав брзо ја суши потта за да ве одржува суви. Стандардно вклопување за опуштено, лесно чувство. Женска Двојна Ротација Контраст Голф Поло Маица Без Ракави Од Клубот Монтереј.

Избор на купувачи..