• Неодамнешно
Камо Креативен Писател Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Камо Креативен Писател Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица За Креативен Писател Камо го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Креативен Писател Камо отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..