• Неодамнешно
Ана WNMG Ма Надворешни цпу вртење инсерти АЛАТКА КАРБИД СЕЧИЛОТО WNMG 431
zoom_in

Ана WNMG Ма Надворешни цпу вртење инсерти АЛАТКА КАРБИД СЕЧИЛОТО WNMG 431

DEN 4624.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : сосема нов висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив висока јачина на зафат, силна отпорност на удар и очигледни предности во брзината на обработка на најсовремените толеранции се одржуваат за незаменливи перформанси практична и разноврсна средина за обработка со добри перформанси дури и во многу валкани средини како што се стегање на леано железо, лесен за замена, само клуч за да се заврши замената на сечилото и заптивката додатоците имаат добри ригидност и долг работен век, намалување на цената на алатките на корисникотпараметри на производот : модел : wnmg080404-mamaterial : carbidecolor како што е прикажано количина : 10пакет вклучен : 10 * wnmg080404-ma вметнете белешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар и очигледни предности во брзината на обработка на врвните рабови. Се одржуваат тесни толеранции за незаменливи перформанси. Практична и разноврсна средина за обработка со добри перформанси дури и во многу валкани средини како што е леано железо. Корисничко стегање, лесно за замена, само клуч за завршување на замената на сечилото и заптивката.

Избор на купувачи..