• Неодамнешно
Возрасни Деца Кои Дишат Против Лизгање Фудбалски Фудбалски Спортови Долги Чорапи Со Цевки
zoom_in

Возрасни Деца Кои Дишат Против Лизгање Фудбалски Фудбалски Спортови Долги Чорапи Со Цевки

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : дизајн на ленти долги чорапи, изгледа спортски и модерен.Премиум материјал направен, мек и breathable.It може да ги одржува вашите стапала удобни и суви за време на вежбањето. Тип : Фудбалски Чорапигендер : Унисекс Материјал : Чинлонкарактеристики : Дише, Анти-лизгање, Апсорпција На Пот, Удобно, Еластичнос Големина : Единствена Должина : 21см/8.27", Висина На Цевката : 47см/18.50 " (Прибл.) Големина на деца : Единствена Должина : 19см/7,48", Висина На Цевката : 35см/13,78 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 Пар Фудбалски Чорапи Фудбалски Чорапи Дише, Анти-лизгање, Апсорпција на Пот, Удобно, Еластично. Облека, Чевли И Додатоци Машки Машки Чорапи За Облека. Може да ги одржува вашите стапала удобни и суви за време на вежбањето.

Избор на купувачи..