• Неодамнешно
Лропли Женски Врвови Печатени Модни Секојдневни Странични Копчиња Со Кружен Врат Кошули Со Долги Ракави За Жени Виолетова М
zoom_in

Лропли Женски Врвови Печатени Модни Секојдневни Странични Копчиња Со Кружен Врат Кошули Со Долги Ракави За Жени Виолетова М

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Пролет, лето, aut, зима. Пол : Жени. Повод : Повик, Партија. Материјал : полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО ќе добиете : 1pc Жените Топ Големина на табелата : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 55cm/21.65" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 112cm/44.09" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 118cm/46.46" ракав : 58cm/22.83" Должина : 71cm/27.95"големина : xxl Биста : 124cm/48.82" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 72cm/28.35"големина : xxxl биста : 130cm/51.18" ракав : 60см/23.62" должина : 73см/28.74" натпревар : лропли женски врвови Е Погоден За Речиси Возрасни.Нашите нови дизајнерски Кошули За Жени во 2023 година е убаво да се комбинираат со фармерки,шорцеви,сандали,високи потпетици,чевли,чизми,чанти,обетки,ѓердани и така натаму. Материјал : Женските Врвови На Лропли се изработени од Полиестерски материјал,плетена ткаенина,средно истегнување,пријателска за кожата и дише,удобна за носење. Повод : Женските Врвови се одлични за шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок, одмор, секојдневен изглед итн. Топли Совети : Женски Врвови Со Долги Ракави,Рачно миење и лежење за сушење, без белило. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Лропли На Ваша Услуга : секогаш кога имате прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ги решиме вашите проблеми и прашања што е можно поскоро за 24 Часа.

Избор на купувачи..