• Неодамнешно
Скара Силиконски Садови Четка Меки Влакна Се Шири Течна Кујна Алатка За Скара Скара Печење Кујна Готвење Розова
zoom_in

Скара Силиконски Садови Четка Меки Влакна Се Шири Течна Кујна Алатка За Скара Скара Печење Кујна Готвење Розова

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Здрав Материјал : Овие прибор за СКАРА се направени од силикон за храна без никакви штетни материи за да се обезбеди здраво готвење и може да се користат со доверба.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Избор на купувачи..