• Неодамнешно
Женски Летни Облеки, Летен Клиренс НА АЈОТ,Две Тимови За Жени, Цврст Врат Без Ракави На Модните Жени + Костум За Лабави Џебни Панталони, Комплети За Вежбање Во Салон ?
zoom_in

Женски Летни Облеки, Летен Клиренс НА АЈОТ,Две Тимови За Жени, Цврст Врат Без Ракави На Модните Жени + Костум За Лабави Џебни

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

- Средни САД - - - 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 10 ЕУ - - - 36 Биста - - - 108см/42.- 2x-Големи САД - - - 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 16 ЕУ - - - 42 Биста - - - 126cm/49. Плус Големина Ромпери За Жени. Нашата облека е наменета За Азиската фигура, што значи помала од нормалната Европска големина.41" Должина-100cm/39.- Мали САД - - - - 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 8 ЕУ - - - 34 Биста - - - 102см/40.

Избор на купувачи..