• Неодамнешно
Реланфенк Наводнување Може Само Шила Само Уреди Автоматско Наводнување
zoom_in

Реланфенк Наводнување Може Само Шила Само Уреди Автоматско Наводнување

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

it е едноставен дизајн од природни, без сомнение Може Совршено да се комбинира Со вашите цвеќиња и растенија,не само добар помошник за вашите растенија,туку и атрактивна декорација,Ќе Добие многу комплименти.Лесен За Употреба : 1.Пакетот вклучува : 1 х растителен водовод Секој производ е темелно и ригорозно тестиран.Дизајн На Облик на миленичиња : Птица,роза, срце,був и транспарентен петкратен star.

Избор на купувачи..