• Неодамнешно
Баумгартенс Практични Снајперисти Шестоаголна Када Приказ НА ИЗБРАНИ Бои
zoom_in

Баумгартенс Практични Снајперисти Шестоаголна Када Приказ НА ИЗБРАНИ Бои

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едноставно никогаш не сте знаеле кога можеби ќе треба да исечете парче висечка нишка исечете хартија или лента по големина или исечете завои. Баумгартенс практични тримери може да се носат насекаде во ранецот или актовката во вашата чанта. Тие се одлични за игла завиткување подароци отворање писма сечење ватиран квадрати и бележник. Проѕирниот врв се заклучува на место за безбедност, така што ништо не се намалува, освен ако не го сакате тоа. Компактниот дизајн ги прави совршени за клипинг написи во весници и списанија. Рачката е удобна и лесна за држење и гарантира дека нема да го попречите прстот додека се средувате. Оваа ставка ги исполнува или надминува рохс усогласеност за олово жива бром хром и кадмиум. Оваа када содржи 25 пара снајперисти. Практични снајперисти за кастрење хартија или ткаенина. Може да се носат во вашата чанта ранец или актовка. Проѕирни врвни брави во место. Количина : 25-SKU : BMGRTN438 едноставно никогаш не сте знаеле кога можеби ќе треба да исечете парче висечка нишка исечете хартија или лента по големина или исечете завои. Баумгартенс практични тримери може да се носат насекаде во ранецот или актовката во вашата чанта. Тие се одлични за игла завиткување подароци отворање писма сечење ватиран квадрати и бележник. Проѕирниот врв се заклучува на место за безбедност, така што ништо не се намалува, освен ако не го сакате тоа. Компактниот дизајн ги прави совршени за клипинг написи во весници и списанија. Рачката е удобна и лесна за држење и гарантира дека нема да го попречите прстот додека се средувате. Оваа ставка ги исполнува или надминува рохс усогласеност за олово жива бром хром и кадмиум. Оваа када содржи 25 пара снајперисти. Практични снајперисти за кастрење хартија или ткаенина. Може да се носат во вашата чанта ранец или актовка. Проѕирни врвни брави во место. Количина : 25-SKU : BMGRTN438.

Избор на купувачи..