• Неодамнешно
Тутунаумб Божиќ Нова Топла Продажба БОЖИЌНА Декорација ЛЕД Лента Светла Новогодишна Елка ОРНАМЕНТИ САМ Чипка Лак Стринг Светла Декорација За Декорација-А
zoom_in

Тутунаумб Божиќ Нова Топла Продажба БОЖИЌНА Декорација ЛЕД Лента Светла Новогодишна Елка ОРНАМЕНТИ САМ Чипка Лак Стринг Светла

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесен за употреба : Нежно притиснете го копчето за батерија на фенерот и ќе имате украсно светло со прозрачен лак. Големина : 1000см.Божиќна Декорација ЛЕД Лента Светла Украси За Новогодишна Елка САМОСТОЈНА Чипка Лак Декорација На Жици Карактеристики : Вклучена содржина : погодна за божиќна декорација на надворешно осветлување, лесно создава топла И романтична атмосфера Издржлив И сигурен : овие лакови За божиќна декорација се изработени од висококвалитетни панделки, со мазна површина, двострани обрасци за печатење, издржливи и цврсти, не се лесни за кинење, добрите материјали ви обезбедуваат долгорочна Употреба Соодветна големина : посјајна од обичната Кадифени Божиќни Лакови, Можете Да Ги Закачите НА ЕЛКАТА И Да Станете Прекрасни Празнични Украси Лесен За Употреба : Нежно Притиснете го копчето За Батерија на фенерот и ќе имате украсно светло со прозрачен Лак. Карактеристики : . Применливи прилики : Овие Божиќни лакови се погодни за украсување Новогодишни елки, Божиќни венци, Божиќни подароци за Време На Божиќ или украсување други сцени, како што се свадби, училници, градини, барови итн. Можете да ги користите за да го облечете вашиот празничен подарок, да ја подобрите празничната атмосфера Применливи прилики : Овие Божиќни лакови се погодни за украсување Новогодишни елки, Божиќни венци, Божиќни подароци за Време На Божиќ или украсување други сцени, како што се свадби, училници, градини, барови итн. Пакет Вклучени : 1x 1000cm лента светла. Можете да ги користите за да го облечете вашиот подарок за одмор, да ја подобрите празничната атмосфера. Овој лак е опремен со златна чипка, која лесно може да се врзе и отклучи. Материјал : лента. Спецификација : . Божиќ Декорација ЛЕД Лента Светла Новогодишна Елка Орнаменти САМ Чипка Лак Стринг Светла Декорација. Вклучена содржина : погоден За божиќна декорација на надворешно осветлување, лесно создава топла и романтична атмосфера.

Избор на купувачи..