• Неодамнешно
Долги Ракави Ребрести Цртани Принтови Ромпер Боди Панталони Ленти За Глава Во Собата
zoom_in

Долги Ракави Ребрести Цртани Принтови Ромпер Боди Панталони Ленти За Глава Во Собата

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 3м Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 46см/18,11" Врвови Должина : 37см/14,57" Должина На Панталони : 38см/14,96" Големина : 6М Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 48см/18,90" Врвови Должина : 39см/15,35" Должина На Панталони : 40см/15,75" Големина : 9М Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 50см/19.69" Врвови должина : 41см/16.14" должина на панталони : 42см/16.54" Големина : 12м препорачана возраст : 9-12 месеци Биста : 52СМ/20.47" врвови должина : 43см/16.93" должина на панталони : 44см/17.32" големина : 18м препорачана возраст : 12-18 месеци БИСТА : 54см/21.26" должина на врвовите : 45 см/17,72" должина на панталони : 46 см/18,11" удобно и модерно : Комплетот на ова мало девојче е изработен Од шарени ткаенини И материјали за да обезбеди Одлична удобност и Стил; изберете ја вистинската големина За да Одговара на уникатниот стил на вашата ќерка; секојдневно носење комплет за девојки Кои Сакаат. стилска и есенска облека. Материјал : изработен е од мек на допир, ништо не ја повредува кожата на вашето бебе, стилски дизајн за да го направи вашето бебе поудобно. одличен подарок : барате идеи за подароци за мали девојчиња? Овој комплет за костими за девојки е одличен подарок за ќерки, сестри, внуки, внуци, братучеди, внуки и сите мали девојчиња во вашиот живот; за родендени, празници, Божиќ, летен одмор. или било кој друг подарок давање повод. Препорачано миење раце. Ако фустанот не ви одговара, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме. Затоа, пробајте и поставете ја вашата нарачка што е можно поскоро. девојки облека поставува. девојки 4 јули облека. 0-3 месеци бебе момче облека поставува зима. девојки облека големина 8-10 облека лето. деца облека девојки 10-12 роденден.

Избор на купувачи..